palette_image

 

همه ما در زندگی دائماً در حال تصمیم‌گیری هستیم؛ تصمیم‌های کوچک و بزرگ؛ کم‌اهمیت و پراهمیت. انتخاب رشته تحصیلی، انتخاب شغل، ازدواج، بچه‌دار شدن، مهاجرت کردن، حتی خریدن و نخریدن یک لباس یا حتی زمان بیدار شدن هر روز صبح، بخشی از تصمیمات ما هستند. نکته جالب اینجاست که اگر مقصود و معنایی در زندگی نداشته باشیم هرکدام از این تصمیمات، لزوماً دلیل خاصی ندارند و بیش از آنکه تابع درونیات ما باشند، تابع محیط، روزمرگی‌ها، عادات و... هستند. درواقع انگار رنگی ندارند و بی‌رنگند... اما زمانی که معنای زندگی خود را بشناسیم و به مقاصد و اهداف خود را آگاه شویم، همه تصمیمات و انتخاب‌های ما رنگ خواهند گرفت؛ رنگ‌هایی به زیبایی رنگین‌کمان... 

 دوره «پالت» کمک خواهد کرد که معنای زندگی، کشف و روشن شود تا کارها و تصمیمات رنگ بگیرند و تمام فراز و نشیب‌های زندگی لذتبخش باشند. در این دوره بنا نیست مهارت خاصی آموزش داده شود بلکه قرار است شرکت‌کنندگان از سردرگمی دربیایند؛ بهتر هدفگذاری کنند؛ تصمیم‌گیری بر پایه معنای زندگی خود را تمرین کنند و چرایی هر انتخاب و تصمیمشان را بدانند.

دوره «پالت» مخصوص مخاطب خاصی نیست؛ این دوره مخصوص همه است! فارغ از سن و شغل و تحصیلات و جایگاه، هرکس که می‌خواهد زندگی بهتری را بر مبنای بایدها و نبایدهای درست‌تری تجربه کند، می‌تواند مخاطب این دوره باشد.

این دوره به‌صورت کوچینگ گروهی ـ یعنی تلفیقی از آموزش و کوچینگ ـ برگزار می‌شود. در طول دوره علاوه بر مدرس و تسهیلگر اصلی، به هر چند نفر یک کوچ (رهیار) اختصاص داده می‌شود که شرکت‌کنندگان را در طی مسیر همراهی می‌کنند و با راهنمایی وی به سؤالات و تمرینات پاسخ می‌دهند. دوره حاضر در شش جلسه دو ساعته طراحی شده است که در چهار جلسه اول، به تکمیل تصویر ذهنی مورد نظر دوره پرداخته می‌شود؛ در جلسه پنجم وارد فاز اقدام شده و در جلسه ششم (که با فاصله زمانی بیشتری نسبت به جلسات قبلی برگزار می‌گردد) فرایند طی‌شده در جلسات گذشته و اقدامات شرکت‌کنندگان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

توضیحات تکمیلی و ثبت‌نام در: B2n.ir/mpal

 


نظرات

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
امتیاز شما:
CAPTCHA Image